Проректор Львівської політехніки Юрій Рашкевич проводитиме семінар Національного Еразмус+ офісу в Україні

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Герб Львівської політехніки

24 березня 2017 року Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України проводить семінар «Методичні рекомендації щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти» для вищих навчальних закладів.

Цільова аудиторія: проректори з навчальної роботи, представники навчально-методичних підрозділів, завідувачі кафедр, викладачі, розробники освітніх програм.

Семінар проводитиме проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка», доктор технічних наук, професор Юрій Рашкевич, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти.