В ІАРД відбулися презентація та нагородження учасників міжнародного ярмарку Salone del Mobile.Milano 2024

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото із презентації

30 квітня в Інституті архітектури та дизайну Львівської політехніки відбулися презентація та нагородження авторів проєктів, які були брали участь у міжнародному ярмарку Salone del Mobile.Milano 2024 у Мілані, Італія. Це викладачі та студенти кафедри дизайну та основ архітектури, кафедри архітектурного проєктування та інженерії, а також кафедри архітектурного проєктування ІАРД. Це перший досвід презентації робіт студентів Інституту архітектури і дизайну на такому престижному міжнародному форумі. І цей досвід був вдалим та перспективним.

Доцент кафедри дизайну та основ архітектури, д.арх. Андрій Павлів розповів про співпрацю з асоціаціями Milano makers і Vitaworld, а також громадською організацією VitaUkr (м. Мілан). Із презентацією виступила к.арх., доцентка кафедри архітектурного проєктування та інженерії Леся Грицюк, яка показала фотографії процесу створення інсталяцій та їхнього монтування на виставці, коротко розповіла про всі роботи, що були експоновані.

Дипломи студентам вручали директор Інституту архітектури та дизайну, д. арх., професор Богдан Черкес та завідувачка кафедри дизайну та основ архітектури, д.арх., професорка Світлана Лінда.

Дипломи отримали студенти:

• кафедри ДОА (спеціальність «Дизайн середовища»): Анна Скицька, Олександра Бабкіна, Софія Косенко, Анна Власюк, Анна Рудик, Юлія Ящук, Тетяна Смаль, Катерина Лакуста, Юрій Мацьків, Яна Штець, Володимир Скорих, Юрій Волошок, Максим Зінко, Денис Гричук, Святослав Прокоп;
  • кафедри АПІ (спеціальність «Архітектура і містобудування») представляли студенти Ольга Сарваді, Анастасія Яремчук, Ірина Заулична, Олеся Даниш, Катерина Горбатюк, Ірина Табака;
  • кафедри АП (спеціальність «Архітектура і містобудування») Неоніла Кравчук та Борис Чемерен.

Також сертифікати учасників та підвищення кваліфікації отримали викладачі кафедри дизайну та основ архітектури і кафедри архітектурного проєктування та інженерії.

Політехніки налаштовані на подальшу плідну співпрацю!