Зустріч дирекції, завідувачів кафедр та наставників академічних груп ІЕСК із першокурсниками

Інститут енергетики та систем керування
Афіша заходу

До уваги студентів І курсу Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки!

1 вересня 2023 року в актовій залі головного корпусу Університету відбудеться зустріч дирекції, завідувачів кафедр та наставників академічних груп Інституту енергетики та систем керування зі студентами 2023 року вступу бакалаврського рівня підготовки зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 143 «Атомна енергетика», 144 «Теплоенергетика» та 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

Під час зустрічі відбудеться знайомство студентів зі структурою Інституту, його керівництвом, а також обговорення умов навчання на бакалаврському рівні підготовки.

Початок заходу о 12:00.