На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації тривають гостьові лекції запрошених професорів

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-лекції

За програмою «Гостьовий лектор» на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки 25 квітня 2024 року розпочався міжнародний факультативний курс лекцій викладача факультету масмедіа та комунікації Університету Святих Кирила та Мефодія (м. Трнава, Словаччина) PhD Мартіна Ґраца «Аудіовізуальний продукт сучасних медіа».

Курс відбуватиметься в межах реалізації науково-практичної та освітньої співпраці між нашими університетами. Мова спілкування – англійська.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції