Здобувачі вищої освіти кафедри КПП зустрілися з практичною працівницею адвокатського об’єднання

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

18 березня 2024 року завідувач кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», д.ю.н., професор Олексій Гумін залучив до лекційного заняття студентів І курсу практичну працівницю.

На захопливій зустрічі здобувачів вищої освіти з успішною студенткою, теперішньою юристкою адвокатського об’єднання і старшою лаборанткою кафедри кримінального права і процесу Вікторією Гаталою було багато цікавого та корисного. Вікторія з великим ентузіазмом розповіла студентам про свої перші кроки у світі юриспруденції, поділившись досвідом та враженнями.

Починаючи із самого початку, Вікторія розповіла про те, як здобувала знання та навички, які виявилися надзвичайно корисними в її подальшій кар’єрі. Вона підкреслила важливість активного залучення до навчання, пошуку можливостей для практики та стажувань.

Своїм прикладом Вікторія показала, що важливо не лише засвоювати теоретичний матеріал, але й вміти застосовувати його на практиці. Вона поділилася історіями успіху, де вміння аналізувати складні ситуації, розв’язувати конфлікти та працювати в команді виявилися вирішальними.

Вікторія також підкреслила важливість відкритості до навчання впродовж усього життя. Вона наголосила, що законодавство постійно змінюється, і юристи повинні бути готові до постійного самовдосконалення та оновлення своїх знань.

Студенти слухали із захопленням і великим інтересом, ставили питання та ділилися власними думками. Зустріч з Вікторією Гаталою стала для них важливим кроком у розумінні того, як побудувати успішну кар’єру в галузі права.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції