Викладачі кафедри СКС провели профорієнтаційний захід для учнів Школи-гімназії Шептицьких

Кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

13 березня викладачі кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки провели профорієнтаційний захід для учнів 10-х класів Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія Шептицьких».

На зустрічі завідувач кафедри СКС професор Роман Кочан та асистентка Роксолана Оберишин розповідали учням про переваги навчання й освітні можливості Національного університету «Львівська політехніка».

Також школярів ознайомили з напрямом «Комп’ютерна інженерія» і розповіли про особливості навчання на спеціальності «Спеціалізовані комп’ютерні системи».

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу