Відкрита лекція Артема Полякова «Занурення в embedded: робота інженера в Ajax Systems»

Кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

Компанія Ajax Systems та кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки запрошують всіх зацікавлених на відкриту лекцію спікера Артема Полякова, Technical Lead компанії Ajax Systems, на тему «Занурення в embedded: робота інженера в Ajax Systems».

Захід відбудеться 25 березня 2024 року на V парі (14:50–16:10) в аудиторії № 114 I навчального корпусу в рамках співпраці кафедри СКС із роботодавцями освітньої програми «Спеціалізовані комп’ютерні системи» спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Присутні дізнаються про специфіку інтеграції ІоТ-девайсів у систему та розробку власної ОС, вимоги до інженерів та особливості професійної реалізації у продуктовій компанії.

Для участі в лекції потрібно зареєструватися (вгорі сторінки, що відкриється, натиснути кнопку Пропустити рекламу).