У Центрі безоплатної правової допомоги Університету надають безкоштовні юридичні консультації

Центр безоплатної правової допомоги Львівської політехніки
Працівниці Центру

У Центрі безоплатної правової допомоги Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» надають безкоштовні юридичні консультації.

Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість громадянина України, іноземця, особи без громадянства, зокрема біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту, отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу.

Всі громадяни України та особи, які перебувають під юрисдикцією України, можуть отримати безоплатну первинну правничу допомогу з будь-яких правових питань за адресою:

м. Львів, вул. Беринди, 1, кабінет 6.

Правову допомогу в Центрі надають щовівторка з 14:30 до 17:00.