Студентка кафедри ЦПП навчається за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Гданському університеті

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з навчання у Польщі

Студентка Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Юліана Кузів (група ПВ-32) за скеруванням кафедри цивільного права та процесу в межах академічної мобільності за програмою Erasmus+ KA1 проходить навчання у Гданському університеті на факультеті права та адміністрації (University of Gdansk, Faculty of Law and Administration).

«Навчання за програмою Erasmus+ – це незабутній досвід, який дарує мені неймовірні можливості та нові знайомства. Заняття проходять дуже цікаво завдяки захопливим темам і методам викладання. Проте Erasmus – це не тільки навчання, а й розширення світогляду учасників через спілкування та співпрацю зі студентами з різних країн. Це сприяє інтеграції та обміну культурними й академічними перспективами, відкриваючи нові горизонти і можливості для особистого та професійного зростання», – поділилася особистими враженнями Юліана.

Фото з навчання у Польщі Фото з навчання у Польщі