Програма подвійних дипломів із психології з британським Університетом Ноттінгем Трент отримала грантову підтримку

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Спільну заявку Університету Ноттінгем Трент (Велика Британія) та Національного університету «Львівська політехніка» (Україна) було розглянуто позитивно й нагороджено грантом Twinning Dual Degree 2024.

Мета гранту – підтримати продовження програм подвійних дипломів між українським та британським університетами в рамках Ініціативи Twinning.

Ключові деталі щодо гранту

• Назва гранту: Програма Twinning Dual Degree 2024
  • Організації-розпорядники грантів: Mosaik Education та Cormack Consultancy Group
  • Термін гранту: до 2 років
  • Спеціальність: 053 «Психологія»
  • Керівниця програми: Ірина Сняданко
  • Координаторка програми: Лідія Орищин-Буждиган

Програма реалізовуватиметься за підтримки проректорки з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки, д.е.н., професорки Наталії Чухрай та керівниці Центру міжнародної освіти Університету, д.т.н., професорки Наталії Гоц.

Колектив кафедри теоретичної та практичної психології щиро вдячний координаторці Центру міжнародної освіти, к.т.н., доцентці Христині Барвінській, яка підтримувала проєкт на етапах впровадження.

Запрошуємо на навчання!