Представниця Університету взяла участь у звітній зустрічі партнерів проєкту TRUST Rise в Італії

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із зустрічі в Італії

19–20 лютого 2024 року в Університеті Мачерати (Італія) відбулася чергова зустріч учасників міжнародного консорціуму, партнерів проєкту «Цифровий поворот у Європі: посилення надійності відносин за допомогою технологій» (digital TuRn in EUrope: Strengthening relational reliance through Technology, TRUST, ґрантова угода 101007820, Horizon2020-MSCA-RISE).

Серед академічних та неакадемічних партнерів консорціуму, окрім Національного університету «Львівська політехніка», є представники Бельгії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Китаю та Франції, які брали участь у звіті щодо результатів, викликів і загроз виконання запланованих робочих завдань проєкту, що виникли з часу попередньої вересневої зустрічі у Тель-Авіві (Ізраїль).

Керівниця проєкту від Львівської політехніки Ірина Софінська, д.ю.н., професор кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти, проінформувала координатора проєкту TRUST Rise та партнерів консорціуму про результати реалізації науково-педагогічними працівниками університету (зокрема аспірантами) робочих завдань проєкту восени 2023 року та плани на 2024 рік.

Під час зустрічі в рамках brokerage event також було проведено презентації щодо розвитку transversal skills (наскрізних навичок) та open science в ЄС і запровадження додаткових необхідних платформ для міждисциплінарного діалогу та верифікації наукових досліджень щодо правового регламентування і довіри до застосування blockchain technology та штучного інтелекту, а також міжнародної акредитації релевантних магістерських програм.

Нагадаємо, що Національний університет «Львівська політехніка» долучився до консорціуму для реалізації проєкту TRUST Rise як український академічний партнер з 1 вересня 2023 року. Відповідно до запланованої участі науково-педагогічних працівників університету (зокрема аспірантів) у проєкті TRUST Rise упродовж 2023/2024 навчальний рік передбачено відрядження до неакадемічних партнерів проєкту в Ізраїль, Іспанію, Італію та Францію, спільні публікації з представниками академічних і неакадемічних партнерів проєкту, участь у семінарах, воркшопах, симпозіумах та конференціях, організованих партнерами проєкту, тощо.