Практика на виробництві – невід’ємний етап підготовки кваліфікованих фахівців на кафедрі ХТС

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фото з практики

Практика за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи для студентів групи ХТ-41 Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки цьогоріч відбувається на одному з основних виробників залізобетонних виробів та конструкцій у місті Львові й області – ПрАТ «Львівський завод залізобетонних виробів № 2».

Практичне знайомство з роботою основних цехів – формувального, арматурного та бетонозмішувального, допоміжних цехів, зокрема ремонтно-механічного, випробувальної лабораторії та ознайомлення з асортиментом готової продукції стануть у нагоді під час подальшої праці над бакалаврською кваліфікаційною роботою.

Співпраця між виробництвом і навчальним закладом – запорука якісної підготовки фахівців!

Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики Фото з практики