Львівська політехніка посіла шосте місце у рейтингу вишів, що випустили найбільше вітчизняних топ-менеджерів

За матеріалами журналу «Новое Время»
рейтинг

Журнал «Новое Время» у № 30 від 21 серпня 2015 року опублікував рейтинг українських вищих навчальних закладів, які дали найбільше топ-менеджерів великим вітчизняним компаніям.

До п’ятірки лідерів увійшли столичні виші Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Національний університет Києво-Могилянська академія і Київський національний торгово-економічний університет.

Почесну шосту сходинку рейтингу посів Національний університет «Львівська політехніка».