Доцентки кафедри ЖЗМК пройшли стажування в Інституті полоністики та журналістики Жешівського університету

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото зі стажування в Польщі

У Жешівському університеті є Інститут полоністики та журналістики. Саме там готують майбутніх спеціалістів для медіа. В університеті діє 12 факультетів та 54 спеціальностей. Навчання у них цікаве й інтерактивне. Корпуси університету є новими, обладнані технікою та усім необхідним для навчання.

Викладачі кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Ірина Мудра та Мар’яна Кіца успішно пройшли підвищення кваліфікації в Інституті полоністики та журналістики Жешівського університету. Здобуті знання та навички буде впроваджено у навчальний процес.

Підвищення кваліфікації наших викладачів стало можливим завдяки спільній ґрантовій програмі з V4 № 22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Вишеградського фонду.

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі