Зустріч з успішним випускником кафедри безпеки інформаційних технологій Валерієм Неділенком

Кафедра безпеки інформаційних технологій Львівської політехніки
Заставка зустрічі

10 квітня 2024 року в аудиторії 202 ХІХ навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Князя Романа, 1) відбудеться зустріч з успішним випускником-магістром 2023 року кафедри безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки, керівником приватного підприємства «Розумний Дім» Валерієм Неділенком.

Гість розкаже про актуальні напрями діяльності, пов’язані з розробкою систем Інтернету речей для віддаленого керування кліматичними пристроями, системою безпеки та захисту від можливих аварійних ситуацій у домівках, а також більш широким можливостям ІоТ для сучасного суспільства. Особливу увагу буде присвячено розробці захисту пристроїв ІоТ, безпеці протоколів зв’язку та питанням захисту акаунтів у хмарах.

Початок зустрічі о 13:15.