Здобувачі вищої освіти ІППО відвідали Восьмий апеляційний адміністративний суд міста Львова

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото з екскурсії

Студенти ІІ курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки побували на екскурсії у Восьмому апеляційному адміністративному суді міста Львова.

Здобувачів вищої освіти ознайомили з процесом роботи відділу документообігу та контролю (канцелярії) суду, відділом організаційного забезпечення судового процесу. Також студенти побували в залах судового засідання, послухали інформацію щодо процедури судового засідання як офлайн, так і в режимі відеоконференцзв’язку. Дізналися, що Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова – це перший суд в Україні, який розглянув справу в електронному форматі. І наприкінці екскурсії подивилися захопливу презентацію про історію створення Восьмого апеляційного адміністративного суду м. Львова та еволюцію судової мантії.

Кафедра адміністративного та інформаційного права щиро вдячна за надану можливість відвідати Восьмий апеляційний адміністративний суд міста Львова та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії