Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти кафедри АІП зустрілися з представником АТ «Банк 3/4»

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото з лекції

На запрошення заступниці директора Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» з науково-педагогічної роботи, професорки кафедри адміністративного та інформаційного права, д.ю.н., професорки Ірини Хомишин до лекції в рамках дисципліни «Банківське право» долучився начальник західного регіонального управління АТ «Банк 3/4» Юрій Бобик.

Юрій Васильович виступив з оглядом та аналізом сучасного стану банківської системи України перед студентами IV курсу. Він розповів про кризи, які відбувались у банківській сфері України, водночас наголосив, що в часі війни банківська система України вистояла і довела стабільність.

Науково-педагогічний колектив кафедри адміністративного та інформаційного права щиро вдячний запрошеному практичному працівнику за змогу отримати досвід у галузях правової та банківської доктрини!