Збірна Львівської політехніки – чемпіон обласної Універсіади 2016 року з футзалу серед студентів

Прес-служба Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Упродовж двох місяців у спортивних комплексах навчальних закладів Львівщини тривали змагання Універсіади Львівщини з футзалу серед студентів. У змаганнях, окрім юнаків, брали участь також дівчата. У юнацькій першості переконливу перемогу здобули футзалісти Національного університету «Львівська політехніка». Команда із семи проведених матчів перемогу здобула у шести зустрічах при одній нічиїй.

На другій сходинці першості – спортсмени Львівського національного аграрного університету, а третій – збірна Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У цьогорічній Універсіаді, яку спільно організували і провели Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Львівське обласне спортивне товариство студентів «Гарт», загалом взяли участь 14 футзальних команд вищих навчальних закладів Львівщини, які були розбиті на дві групи. Крім названих команд, у змаганнях взяли участь також спортсмени Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського торговельно-економічного університету, Львівського національного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного та Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами.