Завідувач кафедри філософії ІГСН взяв участь у дебатах «Моральні інтуїції за часів війни»

Кафедра філософії Львівської політехніки
Заставка заходу

19 жовтня 2023 року завідувач кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Ігор Карівець взяв участь у дебатах «Моральні інтуїції за часів війни», які були організовані Центром досліджень Львівсько-Варшавської школи Варшавського університету (очільниця – професорка Анна Брожек), та Львівським філософським товариством імені Казимира Твардовського (президентка – доцентка Ольга Гончаренко).

Учасники дебатів активно обговорювали проблему моральних викликів під час війни і те, чи війна може бути справедливою. Однак головна думка дебатів полягала в тому, щоб попереджати війни, а не закликати до миру й дотримання моральних норм під час війни. Кожна війна засвідчує провал глобальної безпекової системи та діяльності світових організацій.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу