Випускник кафедри МЛ посів друге місце на Всеукраїнському конкурсі бакалаврських робіт з маркетингу

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Сергій Кіндрат

У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Маркетинг». На конкурс було подано 193 роботи із 43 закладів вищої освіти України.

Випускник кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» «Львівська політехніка» Сергій Кіндрат здобув друге місце за свою бакалаврську кваліфікаційну роботу на тему «Маркетингові дослідження транзитної реклами та діяльності на ньому ТзОВ «ВІТА Едвертайзинг». Науковий керівник – д.е.н., професорка кафедри маркетингу і логістики Ольга Мних.

Вітаємо переможця конкурсу та його керівника, бажаємо подальших успіхів і натхнення!