«У Лондоні ми долучилися до акції проти російської окупації України», – директор Tech StartUp School Назарій Подольчак

Наталія ПАВЛИШИН, Тижневик «Аудиторія»
мітинг проти російської окупації України

Викладачі Львівської політехніки, які впродовж десяти днів проходили спеціальне навчання у в межах гранту Creative Spark в Лондоні, взяли участь у мітингу проти російської окупації України.

Такі мітинги відбуваються щосереди з 18 до 21 години. Їх організовують вихідці з України, щоб привернути увагу англійців до проблеми російської окупації України. Протести відбуваються під дуже проникливим гаслом: «Коли впаде останній український солдат, Путін прийде до вас, леді та джентльмени» Люди збираються навпроти резиденції Прем’єр-міністра Великої Британії на Даунінг-стріт, 10. Ми брали участь у цих мітингах двічі і бачили, як багато людей цікавляться цією темою. Світові варто пояснювати реальну ситуацію, яка відбувається в нас. У такий спосіб боремося з російською пропагандою, яка диктує свою «правду». Ми також розповідали, чим світові загрожує путінська політика, — розповів директор Tech StartUp School Назарій Подольчак.

мітинг проти російської окупації України мітинг проти російської окупації України