Викладачі кафедри містобудування ІАРД обговорили зі студентами магістерську програму «Містобудування»

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Нещодавно на відкритому засіданні кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки відбулось обговорення зі студентами груп АРМБ-11 та АРМ-14 освітньо-професійної програми для магістрів «Містобудування» на 2024/2025 навчальний рік.

В обговоренні програми взяли участь усі присутні викладачі та студенти-магістри, які завершили перший семестр і навчаються відповідно до програми 2022 року. Викладачі коротко презентували навчальні дисципліни, студенти оцінювали їхню ефективність та висловлювали свої побажання як щодо ведення окремих дисциплін, так і програми загалом.

Висловлені пропозиції буде враховано у проєкті нової магістерської ОПП «Містобудування».

Ухвалили:

• курсові проєкти за тематикою «Енергоощадна архітектура» виконувати лише на бакалавраті;
  • у межах дисципліни «Містобудівне законодавство» допрацювати тему про планувальні обмеження;
  • зменшити кількість обов’язкових предметів, збільшити кількість предметів за вибором;
  • забезпечити у програмі концентрацію на предметах спеціалізації, що дають необхідні фахові уміння;
  • збільшити кількість досліджень на місці з урбаністики й додати нову технологічну базу (наприклад, jps-трансфери);
  • доповнити програму тематикою землеустрою.