Викладачі ІНЕМ взяли участь у презентації-ярмарку в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектора»

Кафедра МЛ Львівської політехніки
 Галина Подвальна та Олена Бочко

Викладачі кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» к.е.н. Галина Подвальна та д.е.н. Олена Бочко взяли участь у презентації-ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями», яка проходила за ініціативи, експертної та фінансової підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектора».

Презентації були акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств. Безперечно, практичні знання викладачів кафедри МЛ трансформуються у цікавий лекційний матеріал та практичні кейси.