Викладачеві Хмельницького політехнічного коледжу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Олександр Мясіщев

Відповідно до Указу Президента України № 502/2023 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку відзначено кращих представників освіти, науки, культури, спорту та інших галузей.

Зокрема, почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Мясіщеву Олександрові Анатолійовичу – професору, викладачеві спеціальних дисциплін відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Трудовий та студентський колектив Хмельницького політехнічного фахового коледжу щиро вітає Олександра Анатолійовича з цієї нагоди, бажає подальших успіхів та плідної праці на благо українського народу!

Докладніше – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.