Вийшов п’ятий епізод подкасту «Діаспора. Культура» від МІОКу Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до матеріалу

У центрі уваги нового, п’ятого за ліком епізоду – постать оскароносного голлівудського актора Джека Пеленса. Не всім відомо, що він українець, а справжнє його ім’я – Володимир Палагнюк.

Перш ніж потрапити на сцену та знімальні майданчики, майбутній герой кінематографа в поті чола гарував на шахті, віддухопелив десятки суперників на боксерських рингах, відвоював у лавах американської армії на фронтах Другої світової.

Водночас чоловік постійно наголошував на своїй українськості, був дієвим учасником української громади у Штатах, а на схилі літ утер носа росіянам, що намірились були записати його до своїх лав. Як усе це відбувалося, слухайте в подкасті «Діаспора. Культура».

Ведучі – Назар Данчишин та Романія Строцька, працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Виробництво – «Радіо Перше», МІОК.

Слухайте на основних потокових платформах.