Відбувся організований науковцями Університету міжнародний круглий стіл «Що таке справедливий мир?»

Кафедра державної політики та врядування Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

21 жовтня 2023 року в режимі онлайн відбувся міжнародний круглий стіл «Що таке справедливий мир?». Організаторами заходу були кафедра державної політики та врядування Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку і кафедра філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», а також Філософсько-політична академія (Німеччина) і Товариство сприяння критичній філософії (Великобританія).

Відбувся активний обмін думками щодо принципів встановлення справедливого миру, умов закінчення війни росії проти України, побудови міжнародної системи безпеки у майбутньому.

З доповідями виступили Гольґер Франке, Горст Ґронке, Ігор Карівець, Микола Буник.

В дискусії взяли участь Євген Матвіїшин, Ольга Домша, Христина Кохалик, Діана Заяць, Андрій Кадикало, Ольга Ванівська, Марина Чулаєвська, Петер Бруне, Клаус Дракен, Дітер Крон, Дітер Бірнбахер, Ґізела Раупах-Штрай.

Учасники домовилися продовжувати діалог щодо актуальних проблем спільного європейського простору.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу