Відбулося секційне засідання наукового студентського гуртка кафедри ПЕЕТ

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото з роботи гуртка

11 квітня 2024 року відбулося секційне засідання наукового студентського гуртка кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, у якому взяли участь студенти ІІ і ІІІ курсу спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».

На секційному засіданні обговорювали:

• актуальні питання в галузі управління якістю продукції, послуг, процесів;
  • роль споживача у формуванні вимог та забезпечення якості;
  • застосування комплексних підходів до оцінювання якості;
  • вплив інноваційних технологій, методів і матеріалів на якість;
  • стандарти з управління якості;
  • управління якістю готельних послуг.

Із презентаціями доповідей виступали студенти груп ПТ-21 і ПТ-22 Ю. Жигадло, Т. Андрійчук, А. Грабарчук, Б. Мазурик, В. Марущак, А. Степаненко, М. Циплакова та студенти групи ПТ-31 Ю. Кушнір, А. Бовсунівська.

Результати доповідей визначили сучасні підходи до системи управління якістю в різних галузях та щодо різних об’єктів контролю, оцінювання і визначення конкурентоспроможності. Зроблено узагальнювальні висновки.

Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка Фото з роботи гуртка