Великоднє вітання ректора Національного університету «Львівська політехніка»

Ректор Львівської політехніки
пасхальна листівка

Дорогі політехніки! Вітаю всіх вас із Воскресінням Господнім!

Це свято – помноження віри. Свято, яке раз у раз нам нагадує, що в Бога нема нічого неможливого і що Його любов є безмірною і всеохопною, всепрощаючою і безмежно милосердною, виводить із мороку і долає навіть найбільше зло і темінь. Воскреслий Господь дарує кожному з нас надію на те, що правда неодмінно переможе.

Політехнічна родино, бажаю, щоб у нашому спільному домі завжди панувала гармонія і взаєморозуміння, щоб не було причин для закрадання сумнівів, що працюємо на славу Бога і свого народу, щоб кожен наш крок був виважений і благословенний Господом.

Також щиросердечно бажаю, щоб у ваших сім’ях, у ваших домівках завжди панував достаток, мир і радість. Нехай серця кожного з вас наповнюються радістю від зустрічі з воскреслим Христом.

Святкуймо Великдень великою родиною і нехай жоден із нас не почуває себе залишеним чи забутим.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Юрій Бобало,
в.о. ректора Національного університету