В Університеті відбувся семінар щодо особливостей здійснення тендерних закупівель

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із заходу

25 березня 2021 року відбувся семінар «Особливості здійснення тендерних закупівель у проєктній діяльності Національного університету «Львівська політехніка» за участю працівників відділу матеріально-технічного постачання Руслана Волошина та Ігоря Наконечного і представника відділу державних закупівель Тараса Ковалишина. На семінарі виступив керівник Проєктного офісу Львівської політехніки Назарій Андрущак.

Під час заходу керівники науково-дослідних проєктів ознайомилися із:

• типами тендерів;
  • предметами закупівель та формуванням їхніх технічних характеристик;
  • процедурою закупівель;
  • необхідними документами, які потрібно заповнювати для проведення тендерних закупівель у Національному університеті «Львівська політехніка».

Організатори дякують усім учасникам семінару за плідну співпрацю, а слухачам – за питання.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу