В Університеті відбулася зустріч першокурсників з кураторами освітніх програм від Львівського ІТ Кластеру

ІТ Expert
Фото із зустрічі

Заходи від провідних фахівців компаній-учасниць Львівського ІТ Кластеру є важливою частиною навчання на освітніх програмах, які підтримує спільнота. Нещодавно відбулася ще одна зустріч із першокурсниками – у Національному університеті «Львівська політехніка». У ній взяли участь студенти бакалаврських програм:

• Business Analytics & Data Science;
  • IT Sales Management;
  • Devops & Data Engineering.

Першокурсники познайомилися та поспілкувалися з кураторами освітніх програм:

• Андрієм Баликом, Product Manager в SoftServe Ukraine;
  • Павлом Дубницьким, Senior Software Engineer в EPAM Ukraine;
  • Тарасом Петрівим, Engagement Director в N-iX.

Це була надихаюча зустріч, під час якої куратори поділилися своїм досвідом про шлях від студентства до роботи у кращих ІТ-компаніях країни та відповіли на запитання студентів.

Олег Леськів, керівник напряму університетських програм у Львівському ІТ Кластері, розповів про те, як спільнота долучається до розвитку та підтримки програм і які можливості пропонує студентам.

Також всі першокурсники отримали картки ІТ Club Loyalty.

Фоторепортаж – на сторінці ІТ Expert у соцмережі Фейсбук.