В Університеті відбулася П’ята Міжнародна науково-технічна конференція AICT 2023

Кафедра телекомунікацій Львівської політехніки
Фото з конференції

З 21 по 25 листопада 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на базі кафедри телекомунікацій навчально-наукового Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки відбувалася П’ята Міжнародна науково-технічна конференція «Нові досягнення в галузі інформаційно-комунікаційних технологій» (AICT 2023).

На конференції прийнято 52 доповіді з 92 поданих, всі роботи пройшли рецензування, показавши високий ступінь відбору. Менше 60% робіт отримали позитивне рішення для презентації, що свідчить про важливість та різноманітність наукових внесків у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

Конференцію відкрив проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка» Іван Демидов, який привітав учасників і доповідачів із початком заходу та висловлив найкращі побажання для успішної та продуктивної роботи.

Конференція відбувалася у гібридному форматі, забезпечуючи участь багатьох відомих науковців як з України, так і з-за кордону, зокрема з Німеччини, Словаччини, Польщі, Китаю та інших країн. Учасники презентували власні дослідження та розробки в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, обмінюючись інноваційними ідеями та досвідом. Доповіді від науковців кафедри телекомунікацій відображають широкий спектр тем у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, підкреслюючи різноманіття досліджень та інновацій.

Заходи конференції були організовані у п’яти тематичних напрямах:

• Track 1 – Communications and Networking: у цьому напрямі учасники обговорювали останні тенденції в галузі зв’язку та мереж, розглядали нові технології передавання даних та покращення комунікаційних систем.
  • Track 2 – Wireless Systems and Networks: учасники зосереджували увагу на розвитку безпровідних систем і мереж, обмінюючись ідеями про вдосконалення технологій зв’язку 4G/5G та інфраструктур.
  • Track 3 – Internet of Things: цей напрям став центральним для дискусій щодо розвитку Інтернету речей (IoT). Учасники розглядали нові можливості та виклики, пов’язані з впровадженням та розширенням IoT-систем.
  • Track 4 – Intelligent Systems and Networks: на цьому напрямі представники науки та бізнесу ділилися своїми дослідженнями та розробками в галузі розумних систем і мереж, зосереджуючись на штучному інтелекті та автоматизованих технологіях.
  • Track 5 – Cybersecurity and Blockchain: кібербезпека та блокчейн визначили важливі теми. Учасники обговорювали стратегії захисту від кібератак, а також новаторські застосування технології блокчейн у різних галузях.

У рамках конференції відбулася не тільки презентація наукових доповідей, але й панельні обговорення, сесії запитань та відповідей, що створило чудову атмосферу для активного обміну ідеями. Крім того, важливою складовою конференції був неформальний обід, під час якого учасники мали можливість налагоджувати контакти і зближувати наукові спільноти.

Загалом конференція AICT 2023 виявилася успішною та продуктивною, сприяючи обміну знаннями, встановленню нових партнерських зв’язків і розвитку інновацій у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції