В Університеті відбудеться семінар щодо субстратів для рекультивації на основі суміші компостів

Кафедра екології та збалансованого природокористування
Заставка до заходу

31 жовтня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться науково-практичний семінар «Субстрати для рекультивації на основі суміші компостів із осадів стічних вод і органічних відходів та природних дисперсних сорбентів» у рамках проєкту Національного фонду досліджень України.

Організатори семінару – Національний університет «Львівська політехніка», Львівське комунальне підприємство «Зелене місто», Всеукраїнська екологічна ліга, Асоціація «ЕКО кластер». Серед учасників заходу будуть представники Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал», Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» (офіс «Розумне Довкілля. Хмельницький»), Львівського комунального підприємства «Зелене місто», Всеукраїнської екологічної ліги.

На семінарі заслухають та обговорять доповіді:

• Тетяни Тимочко, голови Всеукраїнської екологічної ліги;
  • Олени Пащенко, заступниці голови Всеукраїнської екологічної ліги;
  • Марії Вавер, координаторки Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз;
  • Тараса Калужного, директора ЛКП «Зелене місто»;
  • Олега Бота, директора «Центру ЛТД»;
  • Мирослава Мальованого, завідувача кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола;
  • Володимира Жука, доцента кафедри гідротехніки та водної інженерії Інституту будівництва та інженерних систем;
  • Івана Тимчука, доцента кафедри екології та збалансованого природокористування ІСТР.

Програма семінару – у доданому файлі.