В ІСТР відбулась лекція очільниці Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Фото з лекції

До Всесвітнього тижня імунізації, який проходив упродовж останніх семи днів квітня, в Інституті сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки у День Європи відбулась лекція генеральної директорки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталії Іванченко на тему «Вакцинація: просто про складне».

Обговорювали питання вакцинації та розвіювали упередження навколо щеплень:

• які існують типи вакцин, що вони містять;
  • як зберігають вакцини та як їх утилізують;
  • що таке несприятлива подія після вакцинації;
  • як працюють вакцини;
  • від яких хвороб рятує щеплення.

Ця лекція відбулась у рамках співпраці з Львівським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України з ініціативи кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності ІСТР. Захід важливий з погляду досягнення третьої Цілі сталого розвитку – забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці. Формування вакцинованого суспільства – важливе завдання з позиції євроінтеграційних прагнень України та забезпечення національної безпеки держави.

Відгуки учасників лекції

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції