В ІАДУ відкрили реєстрацію на курси підвищення кваліфікації за напрямом «Радіаційна безпека»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Заставка до курсів

В Інституті адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки відкрито реєстрацію на курси підвищення кваліфікації за напрямом «Радіаційна безпека».

Курси призначені для керівного складу підприємств, які проводять діяльність із джерелами іонізуючого випромінювання, а також для персоналу, що безпосередньо працює з такими джерелами.

Обсяг (тривалість) – 50 годин / 1,5 кредиту ЄКТС. Тривалість навчання (орієнтовно) – 2 тижні.

Після успішного завершення навчання слухачам буде видано свідоцтво про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка».

Контактна інформація – на сторінці Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку у соцмережі Фейсбук.