В ІАДУ триває набір на курс підвищення кваліфікації «Охорона культурної спадщини»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Заставка до курсу

В Інституті адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки триває набір на актуальний в умовах сьогодення курс підвищення кваліфікації «Охорона культурної спадщини».

Курс складається із блоків, які містять інформацію щодо законодавчої бази та нормативних документів України з охорони та реставрації культурної спадщини, правил містобудування і забудови історичних міст, збереження й розвитку заповідників, заповідних територій та історичного середовища.

Категорія слухачів – це голови й заступники голів адміністративно-територіальних одиниць (районів, територіальних громад), районні архітектори, завідувачі відділів культури та інших підрозділів, дотичних до управління об’єктами культурної спадщини на регіональному і локальному рівнях.

Обсяг курсу – 30 годин.

Реєстрація триває. Деталі – за номером 0683511496.