Успішні першокурсники спеціальності «Облік і оподаткування» отримають призи від PwC Lviv SDC

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У березні 2024 року семеро студентів кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» отримають у подарунок сувеніри від PwC Lviv SDC (компанія PricewaterhouseCoopers входить у «велику четвірку» міжнародних аудиторських фірм) за наполегливе навчання за спеціальністю «Облік і оподаткування» в першому семестрі. Це Діана Фесенко, Ірина Скварчило, Костянтин Соломянюк, Ольга Руда, Анастасія Савчук, Максим Лавренчук, Юлія Пісько.

Також групу ОП-11 запрошено на екскурсію і тренінг в сучасний офіс PwC Lviv SDC навесні 2024 року. За додатковою інформацією звертатись до професора кафедри обліку та аналізу Чубая Володимира.

Кафедра обліку та аналізу висловлює вдячність потужній команді PwC Lviv SDC за можливості, які вона надає студентам для їх постійного професійного зростання, починаючи від першого курсу!