Учасники проєкту AFID в рамках міжпроєктної співпраці відвідали Вищий технічний інститут Лісабону

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва

ініціативи європейських університетів Erasmus Plus and H2020.Unite!

Альянс Unite! об'єднує дев'ять технологічних університетів, які створюють модель віртуального та фізичного міжуніверситетського кампусу.

Було розглянуто та обговорено стратегію та концепцію мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу, партнери поділились досвідом створення цифрового інноваційного освітнього середовища, яке забезпечує тісну співпрацю, фізичну та віртуальну мобільність студентів та викладачів, спільні освітні програми, ефективну взаємодію спільнот, які підтримують інновації у викладанні, а також відкриті та підприємницькі інноваційні мережи.

Детальніше про проєкт Unite! на цій сторінці.