У рамках проєкту EuApp на кафедрі ІМКС проводять факультативний курс «Європейська інтеграція України – історичні аспекти»

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Скріншот з онлайн-курсу

З 23 жовтня 2023 року в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet European integrationof Ukraine – Historicalaspects (EuApp) на кафедрі історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» розпочався факультативний курс «Європейська інтеграція України – історичні аспекти» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (I курс).

Метою факультативного курсу є формування у здобувачів розуміння сутності інтеграційних процесів у Європі, особливостей, організаційно-правових засад Європейського Союзу, особливостей євроінтеграційної політики України в цій сфері. Курс спрямований на розв’язання таких завдань:

• формування системи знань про специфіку, основні тенденції та закономірності європейської інтеграції та місця України в ній;
  • формування необхідних компетентностей, що сприяють реалізації європейської моделі суспільного розвитку в Україні;
  • вироблення навиків самостійного аналізу інтеграційних процесів та місця в них України.
  • визначення суті інтеграційних процесів у сучасному світі, їх історичних передумов та особливостей.

Факультативний курс проводить доцент кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини та координатор проєкту Андрій Нагірняк.

Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу