У рамках проєкту Erasmus+ CLIMAN викладачі кафедри ЕЗП взяли участь у тренінгу в Литві

Кафедра екології та збалансованого природокористування
Фото з тренінгу

В межах проєкту Erasmus+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання змінам клімату» / CLIMAN (619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) викладачі кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мирослав Мальований, Олена Попович, Наталя Дубровна та Іван Тимчук 3–9 вересня взяли участь у тренінгу «Співпраця з стейкхолдерами», організованому Університетом імені Миколаса Ромеріса( м. Вільнюс, Литва).

Метою заходу було надання учасникам консорціуму CLIMAN цінного досвіду щодо важливості та тонкощів ефективної співпраці з усіма зацікавленими сторонами у розв’язанні проблеми зміни клімату, сприянні сталому розвитку та управлінні екологічними проблемами.

Невеличкий фоторепортаж – на сторінці кафедри ЕЗП у соцмережі Фейсбук.