У рамках Наукових фестин викладачі кафедри ТПК разом зі студентами відвідали Господарський суд Львівської області

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з відвідин суду

У рамках проведення профорієнтаційного заходу «Наукові фестини» студенти групи ПВ-103, 106, 107, 108, 109, 49 разом із к.ю.н., доцентом, доценткою кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Соломією Цебенко та асистенткою кафедри ТПК Іванною Щербай відвідали Господарський суд Львівської області.

Політехніки були присутні на засіданнях, дізнались про структуру суду, порядок звернення до суду, підвідомчість справ Господарському суду Львівської області, порядок оскарження судового рішення, роботу суду в умовах війни. Також студенти мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавили, та зробити фото на згадку.

Студенти і викладачі щиро дякують заступникам голови Господарського суду Львівської області Андрію Мазовіті та Ростиславу Матвіїву, а також начальнику відділу правового та організаційного забезпечення роботи суду Юрію Савченку за цікаву та пізнавальну зустріч!

Фото з відвідин суду Фото з відвідин суду Фото з відвідин суду