У Політехніці відбулася Перша філософська літня школа «Філософські життєві практики за кризових часів»

Кафедра філософії Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

У Національному університеті «Львівська політехніка» завершилася Перша філософська літня школа «Філософські життєві практики за кризових часів», яку організувала кафедра філософії. З 10 липня до 14 липня учасники школи обговорювали місце та роль філософії в житті людей, а також як філософія може впливати на сприйняття криз, зокрема війни, та, відповідно, як війна може змінювати філософське мислення.

Мета школи полягала в тому, щоб показати терапевтично-практичну суть філософії за кризових часів і те, як вона змінює людину, роблячи її стійкішою до стресів та негараздів. Доповіді-презентації, обговорення, аналіз конкретних минулих та актуальних кризових ситуацій допомогли краще зрозуміти значення філософії як практики самовладання.

Викладачами школи були:

• доцент Андрій Кадикало, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка»;
  • старша викладачка Олександра Стебельська, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка»;
  • завідувач кафедри філософії Ігор Карівець, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • аспірант Андрій Гнатів, кафедра філософії Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • професор Андрій Синиця, кафедра історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка.
Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи