У Львівській політехніці святковим Різдвяним концертом попрощалися з колядою

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
Різдвяний концерт

8 лютого 2017 року Національний університет «Львівська політехніка» Різдвяним концертом прощався з колядою.

Дійство розпочалось з привітального слова університетського капелана о. Юрія Остапюка, який побажав гарного свята для об’єднання сердець навколо Різдва Христового.

Учасниками заходу стали різні співочі колективи Львівської політехніки: народний чоловічий хор «Орфей», народна хорова капела студентів «Гаудеамус», народний камерний вокальний ансамбль «Аколада» та народний ансамбль бандуристів «Заспів».

Усі присутні насолодилися теплою атмосферою свята і закарбували в пам’яті тиху мелодію колядки, яка вичікуватиме свого звучання на наступний рік.

Фото зі сторінки Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук

Різдвяний концерт Різдвяний концерт Різдвяний концерт Різдвяний концерт Різдвяний концерт