У Науково-технічній бібліотеці відбудеться безкоштовний тренінг із надання першої допомоги потерпілим

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

6 вересня 2023 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться безкоштовний тренінг із надання першої допомоги потерпілим. Його проведе інструктор Волонтерської ініціативи «Бойові Бджоли» Назар Гриник.

Найпоширенішою причиною смертності дітей і молодих людей до 45 років є травма. ДТП, падіння, пожежі, а у нас – ще й бойові дії. Чимало смертей від травм можна було б уникнути, якби вчасно і правильно надати потерпілому допомогу. А щоб це зробити, потрібно чітко знати, як діяти і регулярно тренувати ці навики.

Запропонований курс дасть основи розуміння небезпеки, роботи з масивними кровотечами та необхідний склад особистої аптечки.

Вхід вільний. Початок о 17:30.