У Львівській політехніці в режимі онлайн провели вступну кампанію для китайських громадян

Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки
Прапори КНР та України

25 серпня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» вперше проведено онлайн-співбесіду з громадянами Китайської Народної Республіки, метою якої було оцінювання якості знань потенційних абітурієнтів на спеціальності «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Психологія», «Педагогіка», «Архітектура та цивільне будівництво».

Захід пройшов під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професора Наталії Чухрай. До складу комісії ввійшли заступник голови – керівник Центру китайсько-української співпраці Михайло Яструбський, начальник відділу по роботі з іноземними студентами Сергій Купчак та представники кафедр, на які зараховуватимуть китайських абітурієнтів.

Також у складі комісії були представники китайської сторони у Пекіні, а саме: провідний фахівець-консультант міжнародного відділу Чжецзянського Університету Ванлі Щю Конгуй, провідний фахівець-консультант департаменту міжнародних обмінів Ван Ченлон, фахівець-консультант міжнародного відділу Чжецзянського Університету Ванлі Щю Кончжан, викладач факультету електронної та інформаційної інженерії Шень Гудун, фахівець-консультант міжнародного відділу Університету зв’язку Шаньсі Лю Їнь, фахівець-консультант департаменту міжнародних обмінів Шень Їнь, провідний фахівець-консультант міжнародного відділу Чжао Мін.

За результатами співбесіди на магістерський рівень навчання зараховано китайських громадян, які здобуватимуть вищу освіту у Львівській політехніці з 2021/2022 навчального року

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Фото з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу