У лабораторії Tech LabInno стартап-школи Університету починають роботу над проєктом «Побачити дотиком»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до проєкту

Команда технологічної лабораторії швидкого прототипування Tech LabInno стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає роботу над проєктом «Побачити дотиком». Це – ініціатива зі створення мініатюрних копії архітектурних пам’яток Львова для тактильного вивчення людьми із вадами зору, адже відчути на дотик – це дослідити і зрозуміти навколишнє.

У рамках спільного проєкту Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу EU4USociety буде виготовлено експозицію архітектурних об’єктів культурної спадщини Львова:

• Латинського кафедрального собору;
  • Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Української греко-католицької церкви;
  • Львівської Ратуші.