У черговому рейтингу Webometrics 2016 року Львівська політехніка – четверта серед українських вишів

ЗА МАТЕРІАЛАМИ САЙТУ «RANKING WEB OF UNIVERSITIES»
Герб Львівської політехніки

Лабораторія Cybermetrics Іспанської Національної дослідницької ради (CSIC) опублікувала новий рейтинг Webometrics 2016 року.

Серед 344 українських університетів трійка лідерів така: Київський національний університет імені Тараса Шевченка – на першому місці, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» – на другому, Сумський державний університет – третій.

Національний університет «Львівська політехніка» серед українських вищих навчальних закладів посідає 4 місце.

Webometrics ranking of world’s universities (Вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найавторитетніших рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Рейтинг орієнтований на оцінку академічної присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій ВНЗ на світовий науковий прогрес, популярність веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них.