Триває лекторій «Багатокультурність України (Західної) та її значення для європейської історії»

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Заставка до матеріалу

З 10 до 19 квітня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі історії, музеєзнавства та культурної спадщини триває лекторій Multiculturalism of Ukraine (Western Ukraine) and its significance for European history гостьового професора Берріса Кузмані, історика і славіста, доцента кафедри сучасної історії Центральної та Східної Європи і монархії Габсбургів Інституту історії Східної Європи Віденського університету.

Дослідницькі інтереси професора Берріса Кузмані лежать в галузі історії культури Центральної та Східної Європи від середини XVIII до середини XX століття, зокрема Габсбурзької монархії, Росії, Польщі, України та Радянського Союзу. Тематичними фокусами є дослідження націоналізму, міська історія, прикордонні території, інтелектуальна історія, історія євреїв та історичні дослідження міграції.

Лекторій відбувається онлайн. Інформація про гостьового професора і тематику лекторія – у доданих файлах.