Три проєкти політехніків стали переможцями конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»

Національний фонд досліджень України
Заставка до конкурсу

Наукова рада Національного фонду досліджень України затвердила рейтинговий список проєктів-учасників та список переможців конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Загальна кількість поданих заявок на конкурс – 221. Кількість заявок, які відповідали формальним ознакам за умовами конкурсу та пройшли наукову та науково-технічну експертизу, – 142, з них 8 – від представників Національного університету «Львівська політехніка».

Переможцями конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди» стали 67 проєктів. З них три подано науковцями Національного університету «Львівська політехніка».

Назва

Пріоритетний напрям розвитку науки і техніки

Середня оцінка

5.

Кочан Орест Володимирович Оцінювання та прогнозування загроз відбудові та сталому функціонуванню об’єктів критичної інфраструктури

Інформаційні та комунікаційні технології

51.

Варваренко Сергій Миколайович Розробка гідрогелевої композиції для вогнетривких склопакетів та технології її виготовлення

Нові речовини і матеріали

88,1

66.

Ільчук Григорій Архипович Формування та оптимізація властивостей плівкових структур на основі твердих розчинів CdSe1-хSх і CdTe1-хSeх для оптоелектронних систем

Нові речовини і матеріали

86,1

Національний фонд досліджень України вітає переможців і розпочинає процедуру укладання договорів про виконання наукового дослідження і розробки за рахунок грантової підтримки задля відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.