Тренінг з підготовки спеціалістів для роботи з особливими категоріями споживачів у рамках проєкту GoodPharma

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Лого організаторів

26 квітня 2024 року в Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться тренінг «Підготовка спеціалістів для роботи з особливими категоріями споживачів, інклюзивне навчання та працевлаштування людей з інвалідністю».

Метою заходу є підготовка спеціалістів для роботи з особливими категоріями споживачів, зокрема у фармації, уміння спілкуватись із людьми з інвалідністю, надавати їм послуги на основі методології та практики країн Європейського Союзу щодо роботи фармацевтичних працівників з відвідувачами з особливими потребами, амбулаторної та фармацевтичної допомоги.

Тренінг проводить керівниця Ресурсного центру Оксана Потимко (доктор філософії, Заслужений працівник соціальної сфери України, член Лікарської комісії НТШ, позаштатна радниця міського голови Львова, громадська діячка, незряча) за участі інших працівників РЦОІТ. Початок о 15:00.