Щорічна конференція Середньоєвропейського Товариства політичних наук (CEPSA)

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Літо – це тільки період відпусток, але й час планування міжнародної наукової та освітньої діяльності кафедри міжнародної інформації ІМФН

Цього тижня завідувач кафедри МІ, доктор політичних наук, професор Василь Гулай отримав запрошення до участі в XXII Щорічній конференції Середньоєвропейського Товариства політичних наук (CEPSA) (Вроцлав, 14-15 вересня 2017 року) як єдиний репрезентант українських вузів та наукових установ.

Кафедра міжнародної інформації не лише розвиває співпрацю із закордонними колегами, зокрема, в підготовці до ліцензування програм «подвійних дипломів» в межах як традиційної галузі знань «Міжнародні відносини», але й зацікавлена у впровадженні нової для України спеціальності «Національна безпека». Переконані, що цьому допоможе участь викладачів в таких заходах як I Конгрес Польського Товариства наук про безпеку (PTNB) (докладніше в додатках).

Приєднані файли